top of page
Art de vivre, France

Art de vivre, France

Mont Saint-michel, France

Mont Saint-michel, France

Lavande, Provence, France

Lavande, Provence, France

La Petite France, Strasbourg, France

La Petite France, Strasbourg, France

Paris, Ville lumière, France

Paris, Ville lumière, France

Praca dla lekarzy we Francji

Dlaczego warto pracować we Francji?
  1. Francuski rendszer opieki zdrowotnej jest często określany jako jeden z najlepszych na świecie ze względu na swoją organizacje, wyposażenie jak również warunki pracy.
  2. Dla bezcennego doświadczenia: pracując za granicą odkryją Państwo nowe metody pracy. To doświadczenie będzie niewątpliwym atutem w dalszym rozwoju zawodowym.

  3. Dla jakości życia we Francji: bogactwa geograficznego, klimatu, jakości infrastruktury, systemu edukacji, systemu społecznego ... nie zapominając o kuchni francuskiej!

  4. Ze względu na zarobki we Francji: wynagrodzenie lekarza na etacie wynosi pomiędzy 4000–8000 euró netto miesięcznie, w zależności od specjalizacji. W przypadku prywatnej praktyki lekarskiej zarobki oscylują pomiędzy 4000–15000 euró miesięcznie w zależności od działalności.

  5. Dodatkowo, ze względu na bliskość: dzięki dostępności transportu lotniczego, mają Państwo możliwość odwiedzenia rodziny lub znajomych w kraju co miesiąc.

Praca marzeń: Euromotion Medical współpracuje z wieloma instytucjami opieki zdrowotnej poszukującymi nowych talentów.
Są Państwo lekarzem z dyplomem uzyskanym na terenie Unii Europejskiej? Chcą Państwo pracować we Francji? Porozmawiajmy na temat Państwa planów zawodowych.

W zależności od Państwa planów, zaproponujemy kilka ofert i możliwość rozmowy z naszymi klientami na początku przez skype lub telefonicznie, następnie zaś osobiście. Towarzyszymy Państwu również w negocjacjach odnośnie warunków zatrudnienia.

Jeżeli chcą Państwo pracować w innym kraju niż Francja, również prosimy o kontakt. Możemy zaproponować Państwu oferty pracy na terenie całej Europy.

Nauka języka francuskiego: w zależności od specjalizacji, Euromotion Medical może Państwu zaproponować darmowy intensywny kurs języka francuskiego, który może trwać nawet do 4 miesięcy (do 480 godzin zajęć)

Udało się Państwu znaleźć prace marzeń przy pomocy Euromotion Medical, teraz pragną Państwo jak najszybciej objąć nowe stanowisko? Oferujemy Państwu możliwość bezpłatnego uczęszczania na kurs języka francuskiego, organizowany w niewielkich grupach, co pozwoli Państwu osiągnięcie poziomu B2. Po ukończeniu kursu będą Państwo w stanie rozmawiać po francusku, a co za tym idzie, rozpocząć nowy rozdział w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Euromotion Medical pomaga Państwu i Państwa rodzinie

Pomoc w formalnościach po przyjeździe: oferujemy pomoc we wszystkich procedurach administracyjnych!

Euromotion towarzyszy Państwu we wszystkich procedurach administracyjnych: nostryfikacji dyplomów, przeprowadzce, poszukiwaniu tymczasowego bądź stałego zakwaterowania, zapisie dzieci do szkoły, itp. Udzielamy również porad odnośnie życia codziennego we Francji.

Dołożymy wszelkich starań, aby nigdy nie poczuli się Państwo osamotnieni w takcie przeprowadzki. Na początku naszej współpracy otrzymają Państwo przewodnik „Witamy we Francji”. Przewodnik ten zawiera niezbędne informacje dotyczące różnych sytuacji życia codziennego. Oczywiście w razie jakichkolwiek wątpliwości, mogą się Państwo zawsze z nami skontaktować telefonicznie, o każdej porze.

Monitorowanie procesu Integracji:

Właśnie rozpoczęli Państwo nową pracę w nowym kraju? Aby towarzyszyć Państwu w procesie integracji, będziecie zapraszani co kwartał na różne wydarzenia i spotkania z innymi osobami, które zdecydowały się na ten sam krok.
Oczywiście, będziemy kontaktować się w Państwem z trakcie pierwszych tygodni, aby upewnić się, że nowa praca i otoczenie odpowiadają Państwa oczekiwaniom.

Jak znaleźć prace we Francji?

Aby pracować we Francji muszą Państwo złożyć wniosek o nostryfikacje dyplomu. Wymagany poziom języka francuskiego a B1 / B2-ig. Prosimy o przesłanie önéletrajz, aby otrzymać dokumentacje potrzebną do wpisu do Francuskiej Izby Lekarskiej.

Pytanie? Zapraszamy do naszego działu GYIK

„Jesteśmy agencją specjalizującą się w rekrutacji personelu medycznego, a naszym celem jest świadczenie najlepszych usług naszym klientom i kandydatom. Nasze wartości to zaufanie, szczerość i życzliwość. Czekamy z niecierpliwością na współpracę

i pomoc w realizacji Państwa planów "

Kontakt

Cédric Desmoulins, założyciel i dyrektor Euromotion Medical

Poznajmy się!
bottom of page